Zavřít reklamu

World Clock Time Widget

World Clock Time Widget je skvělá aplikace pro všechny, kteří chtějí mít přehled o více časových zónách najednou. Stačí přidat vybraná místa do aplikace World Time Widget a poté přejet prstem z horní části zařízení dolů, kdykoli budete chtít zkontrolovat čas. Aplikace nabízí synchronizaci přes iCloud, automatické  přizpůsobení změnám času, přizpůsobení formátu času a samozřejmě také skvělé widgety na zamčenou obrazovku vašeho iPhonu.

Aplikaci World Clock Time Widget stáhnete bezplatně zde.

To-Do List Widget Reminders

To-Do List Widget Reminders je užitečná aplikace, která vám pomůže s efektivní tvorbou seznamů všeho druhu. Nabízí bohaté možnosti přizpůsobení, třídění, správy a další práce se seznamy, a samozřejmostí je také možnost práce se seznamy na uzamčené obrazovce iPhonu.

Aplikaci To-Do List Widget Reminders stáhnete bezplatně zde.

Mooncast

Mooncast je povedená, jednoduchá, a skvěle fungující aplikace, která vám vždy spolehlivě zobrazí aktuální fázi Měsíce. Mooncast vám rovněž nabízí bohatou škálu nejrůznějších widgetů, bohaté možnosti ovládání, přizpůsobení a zobrazení, nebo třeba možnost nastavení notifikací.

Aplikaci Mooncast stáhnete za 99 korun zde

Currenzy

Currenzy je povedená aplikace pro převod měn pro každodenní potřeby. Její jedinečná funkce automaticky převádí měny na webové stránce prostřednictvím rozšíření prohlížeče Safari. Kromě toho ale Currenzy nabízí také podporu pro Apple Watch, integrovanou kalkulačku, historický graf a samozřejmě také widgety pro uzamčenou obrazovku iPhonu.

Aplikaci Currenzy stáhnete bezplatně zde.

Dnes nejčtenější

.