Zavřít reklamu

Honba za úniky informací okolo chystaných iPhonů 15 neutichá. S poměrně zajímavým objevem se nyní vytasil japonský portál MacOtakara, kterému se do rukou dostaly makety iPhonů 15 (Plus) a 15 Pro (Max). Díky nim si tak můžeme konečně nový design, který Apple u iPhonů pro letošní rok plánuje, prohlédnout detailněji. Učinit tak můžete v galerii níže.

Stejně jako tomu bylo u maket v předešlých letech, i letos se podařily Japoncům získat od jejich zdrojů z Alibaba, které se již v minulosti ukázaly jako jedny z nejpřesnějších. Zdroje mají totiž zpravidla úzké vazby na výrobce příslušenství pro smartphony, kteří se snaží svými produkty předběhnout Apple a uživatele, kteří hodlají nové iPhony 15 zakoupit, řádně svým příslušenstvím předvybavit. Proto tak musí naprostou většinu detailů spojených s designem telefonů znát dlouhé týdny až měsíce před jejich samotným představením. Pokud by tomu tak nebylo, jejich příslušenství by mohlo být ve výsledku úplně k ničemu, jelikož by nebylo s ničím kompatibilní.

Ačkoliv nejsou makety jako takové příliš detailní, všimnout si na nich lze bez problému jak zaoblení hran, díky čemuž by se tak měly telefony držet opět o něco lépe než tomu je nyní, ale třeba i dalšího zvětšení fotomodulů u řady Pro (Max). Ty se tak opět po roce stávají o něco masivnějšími a pro leckoho odpudivějšími. Jinak ale vypadají iPhony 15 i 15 Pro dost podobně jako ty loňské, což však ve výsledku není tak úplně na škodu. S nynějším vzhledem iPhonů jsou totiž uživatelé spokojeni.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.