Zavřít reklamu

Přizpůsobte si notifikace

Pokud nechcete, aby byl váš iPhone zahlcený notifikacemi z nativního Mailu, můžete si je plně přizpůsobit. Na iPhonu spusťte Nastavení -> Mail, zamiřte zcela dolů a klepněte na Přizpůsobit oznámení. Vyberte účet, u kterého chcete přizpůsobit notifikace, a proveďte příslušná nastavení. Zde si můžete přizpůsobit také notifikace pro e-maily z VIP skupiny.

Rychlý přístup ke schránkám

Chcete si rychle prohlédnout maily, které jste označili jako „K dořešení“, a nechce se vám je dohledávat manuálně? Můžete si v Mailu v iOS nastavit rychlý přístup – a to nejen k těmto mailům. Spusťte aplikaci Mail a v sekci Schránky klepněte na Upravit v pravém horním rohu. Vyberte schránky, ke kterým chcete mít rychlý přístup, označte je a pro dokončení klepněte na Hotovo v pravém horním rohu.

Vytvoření nové schránky

Chcete si v Mailu na iPhonu vytvořit novou schránku s rychlým přístupem? Pro vytvoření nové schránky spusťte Mail, v sekci Schránky klepněte na Upravit a poté vpravo dole klepněte na Nová schránka. Pojmenujte schránku, vyberte její umístění a dokončete klepnutím na Hotovo v pravém horním rohu.

Připomenutí e-mailu

Pokud aplikaci Mail používáte na iPhonu s iOS 16 a novějším, můžete využít funkce připomenutí e-mailu, kdy vás váš iPhone automaticky ve vámi stanoveném časovém limitu upozorní, že se máte vrátit k vybrané zprávě. Pro připomenutí e-mailu nejprve vyberte příslušnou zprávu a klepněte na tlačítko pro odpověď. V menu, které se vám zobrazí, zvolte Připomenout. V následujícím menu bud’to vyberte jednu z nabízených možností, nebo klepněte na Připomenout později a nastavte vámi požadované datum a čas.

Hromadné e-maily z Kontaktů

E-maily nemusíte na iPhonu nutně rozesílat jen z nativní aplikace Mail. Pokud máte v Kontaktech vytvořenou skupinu kontaktů, a pracujete na iPhonu s operačním systémem iOS 16.2 a novějším, můžete provádět hromadné rozesílání e-mailů z nativních Kontaktů. Spusťte Telefon a ve spodní části displeje klepněte na Kontakty. V levém horním rohu klepněte na Seznamy, vyberte požadovaný seznam a poté v horní části displeje klepněte na ikonku obálky. Nakonec stačí jen napsat zprávu a rozeslat.

Dnes nejčtenější

.