Zavřít reklamu

Profesionální liga surfování World Surf League (WSL) dnes oznámila, že Apple Watch se stávají oficiálním zařízením, které mohou závodníci používat během závodů. Na Apple Watch jim budou chodit notifikace související s aktuálním závodem. Dozví se například kdy je jejich jízda, jaké je jejich skóre a hodnocení, informace o teplotě, počasí, a to nejdůležitější o vlnách nebo také podrobnosti o tom, na co se zaměřuje bodování.

Již během šampionátu v letošním roce budou sportovci v organizaci WSL používat aplikaci WSL Surfer a budou mít k dispozici Apple Watch Series 8 nebo Apple Watch Ultra. Aplikace se automaticky v reálném čase synchronizuje s bodovacím systémem WSL. Každý soutěžící obdrží před závodem Apple Watch s předinstalovanou aplikací WSL Surfer. Aplikaci testovali vybraní sportovci na posledních dvou turnajích, aby se ujistili, že splňuje vše, co je potřeba pro ostré nasazení. Ředitel marketingu Apple Watch Eric Jue řekl, že Apple je nadšený z toho, že WSL zvolila právě Apple Watch.

„Jsme nadšeni, že WSL využívá Apple Watch pro Championship Tour, díky nim mají surfaři rychlý a jednoduchý přístup k důležitým informacím,“ řekl Eric Jue, ředitel Apple Watch Product Marketing. „Toto inovativní řešení využívá mnoho pokročilých funkcí Apple Watch – jasný displej s vysokým rozlišením, odolnost, voděodolnost, mobilní připojení a výkonnou platformu pro vytváření vlastních aplikací. Nová aplikace WSL Surfer umožní surfařům aby soutěžili se všemi informacemi, které potřebují i když jsou přímo ve vodě.“

Dnes nejčtenější

.