Zavřít reklamu

Kdy vyjde iOS 16 se nás v posledních hodinách a dnech ptáte čím dál častěji. Nyní vám již můžeme říci, že se tak stane v pondělí 24. října 2022. Toto datum bylo potvrzeno konkrétně portálu 9to5mac samotným Applem, který v tento den rovněž vydá macOS 13 Ventura spolu s iPadOS 16.1 – tedy první „šestnáctkovou“ verzí operačního systému pro iPady. 

Kdy vyjde iOS 16.1

Odpověď na otázku, v kolik hodin vyjde iOS 16.1 a další nové OS Applu je svým způsobem extrémně jednoduchá. Kalifornský gigant totiž časy vydávání svých updatů nikterak nemění již řadu let a tudíž můžeme na 99,9 % říci, že se tak stane v 19:00 našeho času. Jednu desetinu procenta si pak necháváme v záloze pro případ, že by se na straně Applu objevily nějaké komplikace například na jeho serverech, které by publikaci updatů pozdržely. V takovém případě už se na nějaké časy neohlíží, ale snaží se „jen“ zpřístupnit update co možná nejdříve po 19. hodině. Nicméně vzhledem k tomu, že je iOS 16 a další nové verze OS velmi očekávaný, je pravděpodobné, že na technické přípravě serverů si dal Apple i tentokrát velmi záležet a problémů by se tak měl vyhnout.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.