Zavřít reklamu

Přestože se Apple v poslední době snaží u některých svých produktů zlepšit jejich opravitelnost, některé jsou i nadále zcela neopravitelné. Mezi ně patří všechny dosavadní řady základních AirPods a nově i obě řady AirPods Pro 2. Právě na opravitelnost nedávno představené druhé generace AirPods Pro se totiž nyní zaměřil opravárenský portál iFixit, aby de facto jen potvrdil to, s čím se do jisté míry počítalo. 

iFixit svým rozborem potvrdili, že vzhledem ke konstrukci jsou AirPods Pro 2, ale i jejich nabíjecí krabička zcela neopravitelné, jelikož se nedá do jejich útrob dostat jinak než hrubým porušením jejich plastového těla. Vzhledem k tomu si tak dle očekávání sluchátka vysloužila skóre opravitelnosti 0/10. Co se pak týče zajímavostí, které rozbor přinesl, zřejmě tou nejzajímavější je pravděpodobná anténka umístěná mezi úchytem pro pouzko a Lightning portem. Ta slouží velmi pravděpodobně k zesílení signálu čipu U1, který slouží pro snadné hledání AirPods v blízkosti iPhonu. Vše ostatní je nicméně jak v nabíjecím pouzdru, tak i v samotných sluchátkách takřka tak, jak tomu bylo u první generace AirPods Pro. Apple tedy v tomto směru absolutně neexperimentoval, což však ve výsledku není vzhledem ke stejnému designu produktu žádným překvapením. 

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.