Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    chodte už do prdele aj s vašimi obmedzeniami…pardon apple obmedzeniami preto zo zásady tuto cicotinu treba preskočiť a  počkať si na telefon hodný cenovky , subory velke ako krava a kopirujeme ich standardom s pred 15 rokov. jebať.

    Aha, ještě jste zapomněli říci, že Apple to vlastně dělá pro nás, abychom si rychle nezaplnili paměť mobilu že ano? Co je to za blbost.. však se tam vyjde minimálně 17minut 4K videa tak co je za blbou výmluvu.. to je snad na mě, čím a jak rychle si to chci zaplnit ne? Jo pardon, tady je vlastně řeč o Applu – moje chyba..

    Mě je to upřímně jedno. Kdo chce apple koupi si apple. Kdo chce android tak si koupí android. Neřeším co mají ostatní lidi. Kupuju si to co chci / na co mám.

    Podle mě si stačí platit iCloud, jako že ho většina lidí má, a ukládat si videa a fotky do něj. Já to tak dělám už několik let a jsem spokojená. Paměť telefonu využívám do 40 GB, a vždy si kupuju jen 128 GB a stačí mi to na všechny aplikace, maily, hry atd. Jednoduše ukládám všechny fotky i videa do iCloud a taky je jednoduše zobrazím v Macu i v iPadu. Takže za mě je lepší varianta platit si 79 kč měsíčně za iCloud a nepřiplácet tisíce za paměť telefonu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.