Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Řeknete mě jediný produkt applu co používá usb-c. Zrovna u vás bych čekal že budete přesní a budete se bavit o Thunderboltu, ale očividně mě všichni jen zklamáte… :/ no očekával bych od vás lepší apple přehled

  Konektor USB-C využívá většina Apple zařízení, která nemají Lightning. Nesmíte plést dohromady jablka s hruškami. USB-C je totiž typ konektoru, zatímco Thunderbolt (např. verze 4), stejně jako USB 4 apod., je standard.

  Ten poslední důvod je k smíchu. Pisálek zapomněl, že se už dnes vyrábí i takové malé redukce, takže stačí jeden kabel a pár malých nepatrných v kabele redukcí. No a co se týká nabíjení? Poslední modely už mají bezdrátové nabíjení, takže tam bych viděl lepší cestu než nějaký konektor.

  Co pořád všichni máte s konektorem USB C v iPhonu? Potřebuje to vůbec někdo? Já osobně jsem kabel do iPhonu zapojil naposledy před 3 lety. Nabíjím bezdrátově a nemám vůbec potřebu zapojovat jakýkoliv kabel do telefonu. Akorát zase banda pisálků pořád šije do iPhonu kvůli USB C.

  Řekl bych, že důvod ekologie je velice sporný….ať tak nebo tak se bude každému doma válet několik kabelů a je fuk, zda norma bude USB C, lightning nebo něco jiného. Nemluvě o faktu, že mnoho jiných zařízení používá další a další rozdílné kabely.
  Je zajímavé, že ekologičtí bojovníci se zaměřují převážně na „ekologii“, která ovlivní běžného člověka, nikoli nadnárodní společnosti, firmy, apod.
  Mně osobně je celkem jedno, co v telefonu bude za konektor, stejně jako drtivé většině uživatelů, vadí mi, že politici kecají do něčeho, čemu nerozumí…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.