Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den ve slevě. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla ve slevě v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

IP4K: Phone cam as IP Camera

Zakoupením aplikace IP4K: Phone cam as IP Camera získáte zajímavý nástroj, který váš iPhone či iPad dokáže proměnit do podoby takzvané IP kamery. V takovém případě program živě vysílá záznam ze zadní kamery prostřednictvím domácí sítě, přičemž sledovat jej můžete například prostřednictvím VLC Playeru.

  • Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Severed

Ve hře Severed se zhostíte role jednorukého bojovníka Saši, který se se svým mečem nachází na nepředstavitelné cestě. Vaším úkolem bude probojovat se skrze řadu nepřátel, uprchnout z děsu plného světa a úspěšně najít svou rodinu.

  • Původní cena: 179 Kč (25 Kč)

Nature: Sounds around the world

S pomocí aplikace Nature:sounds around the world můžete daleko lépe usínat či relaxovat. Tento nástroj je totiž vybaven rozsáhlou kolekcí nejrůznějších zvuků přírody, které si například můžete pustit před spaním a snadněji tak usnout. Nechybí ani funkce časovače, aby vám nahrávky nehrály zbytečně celou noc.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Locker Pro – Password Manager

Díky aplikaci Locker Pro – Password Manager už se nemusíte bát, že byste zapomněli některé z vašich důležitých hesel. Tato aplikace vám pomůže nejen bezpečně uchovat všechna vaše hesla, ale nabízí také podporu importu a exportu, ovládání za pomoci gest, bohaté možnosti zabezpečení a podporu zálohování do iCloudu.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

ImageGet – Downloader From Web

Přinášíme vám skvělou chytrou aplikaci na stahování jakýchkoli obrázků z internetu. Proč dělat práci složitě, když to jde jednoduše? Pomocí ImageGet získáte vámi vybraný obrázek během vteřiny do své knihovny. Stačí jen zadat odkaz na daný obrázek a je hotovo.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Anchor Pointer Compass GPS

Další zajímavá aplikace, která je dnes k dostání za zvýhodněnou cenu, je Anchor Pointer Compass GPS. V rámci tohoto programu si můžete na mapu přidávat jednotlivé záchytné body a následně se podle nich navigovat. To může přijít vhod nejen na výlety, ale také třeba na hledání zaparkovaného automobilu.

  • Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

Buffer Editor – Code Editor

Aplikace Buffer Editor – Code Editor potěší především vývojáře. Tento nástroj totiž funguje jako vývojářské prostředí a můžete jej tedy využít pro psaní kódu v těch nejrůznějších programovacích jazycích. Aplikace konkrétně rozumí syntaxi jazyků jako Swift, TypeScipt, C, C++, C#, Java, Javascript a spoustě dalších.

  • Původní cena: 249 Kč (129 Kč)

Související články

Dnes nejčtenější

.