Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple sa zviditelnuje Pride ediciami, ale podla mna technologicka firma sa ma starat o technicku uroven svojich produktov a ma byt nestranna. Toto LGBTI orientovanie a specialne u Apple ktory ma CEO geya je nezmyselne a trapne.

  Takže prípadnou podporou LGBTI nie sú Apple nestranní? To akože týmto poškodili ľudí, ktorí nie sú LGBTI? Apple je orgánom verejnej moci, že sa musí javiť ako nestranná spoločnosť? Je otázkou, kto tu je vlastne nezmyselný a trápny.

  Apple je hlavně společnost co podniká za účelem zisku, tedy stále si můžeš koupit naprosto ty samé hodinky, které budou mít naprosto ty samé parametry a funkce jen pásek bude jednobarevný.

  však o co jde? problém by nastal pokud by koupě produktu byla podmíněna i dokazováním sexuální orientace kupujícího, to by potom bylo diskriminující a to pro naprosto všechny potenciální zákazníky. (tedy i pro LGBTI)

  No když nám ti Pride turisti roztahali ty opičí neštovice, tak by to chtělo nějaký řemínek s těma vředama. Jinak je škoda, že duha je symbol LGBT. Mně by se ty duhový věci libily. Hodí se to k různým hadrům, ale nerad bych někde dostal po hubě.

  naprostá většina lidí si ani takového detailu nevšimne a pokud ano, tak si to nemusí nutně spojit z LGBT.

  to si spojí jen člověk jenž se v dané komunitě pohybuje, ať už protože do této minority patří nebo je vůči této minoritě afektovaný a takovému je naprosto jedno jestli máš hodinky takové nebo makové, takový člověk už byl předem rozhodnutý jednat agresivně.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.