Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Citujem: „Nechcem nikomu kecať do remesla ale treba uviesť na správnu mieru. Kleslo počet transakcií o 92% nie objem. A neznamená to žiaden temný vek pre NFT ale presný opak. Pretože za 5 mesiacov urobili taký istý obrat v € ako NFT za celý rok 2021 ! Je to normálný a zdravý vývoj trhu, ktorý sa deje úplne na všetkých trhoch keď niečo spopularizuje, na začiatku je boom a ptm príde normalizácia trhu. V 2021 malo NFT najväčší boom kedy doňho nástupilo XY ľudí aj nováčikov, z toho sa za ten čas vykryštalizoval trh, ktorý momentálne zarába oveľa väčšie objemy ako min. rok. Tak mi prosím Vás povecte, azda je temný vek keď niečo zarába viac ? :D Fakt sa tu meníte na bulvár niektorými článkami a lepšie je niećo zistiť ako skopírovať článok, od niekoho, kto kydá na krypto sústavne už viac ako 8r a BTC a celému krypto predpovedal pád už aspoň 20 krát.“

  Jakym jazykem to je napsane? A ted nenarazim na to, ze slovensky, ale na to, ze neumis ani sklonovat, ale jsi odbornik na trhy…..

  Ja som to prebral od človeka, ktorý práve na toto reagoval a trošku sa do toho rozumie. Je to citácia.

  Ondurko, počkejte, vy tedy citujete někoho, koho neuvedete jako zdroj a když na to ostatní poukáží, tak napíšete, že je to někdo, kdo tomu trošku rozumí podle vás? … nezlobte se, ale ten zdroj nenapsal jedinou větu správně, pokud ta citace je přesná. Proč neuvedete jeho jméno?

  Článek od **** co o tom nic neví. Gratuluji, níže už by ani novinky neklesly.

  Tak ještě že anonym, který o tom ví hodně, nám to všem nyní vysvětlil a ukázal proč se NFT prodávalo loni za 2,9 milionu a nyní za 280 dolarů. Super, díky moc za váš názor. Škoda, čekal jsme, že anonymní člověk xadros vysvětlí detailně a odborně v čem konkrétně se Wall Street Journal plete, protože informace v článku je od něj, ale nestalo se tak. Nevadí :)

  Je videt, ze autori tady nicemu nerozumi a pisi hlouposti. Tento uoadek trva delsi dobu.

  Přesně, těším se až bude mít tahle stránka nějakou konkurenci a já už sem při první přiležitosti nebudu muset páchnout :) rád ty čtu info o nových ios atd. ale těchto bludů je tady čím dál více, navíc spojistost s Apple nulová.

  Ver tomu, ze nam tu rozhodne nebudes chybet. Odbornik na tve urovni urcite umi anglicky, tak prosim chod jinam blbe.

  xadros: myslím si, že konkurenci máme déle, než jsme vůbec na trhu a upřímně řečeno, věřím, že číst ji není pro vás žádný problém. Zcela narovinu, budu moc rád, když tak učiníte a nebudeme tu číst vaše komentáře. Kdybyste napsal, co konkrétně je v článku špatně, kdybyste řekl, s čím nesouhlasíte a z jaké odborné pozice hodnotíte úroveň článku, pak se není o čem bavit a je to o diskusi nebo o uznání toho, že máte pravdu. Takto jste bohužel jen anonymní člověk, co šlape na něčí práci a přitom i když vás opětovně lidé vyzvali, ať ukážete kde je tedy pravda, jste tak neučinil… Pěkný den a konkureční weby najdete ve zdrojích našich článků. Ať se daří a díky, že jste sem občas přišel.

  Předpokládám, že autor pouze článek přeložil, jinak tomu vůbec nerozumí :)

  Jakube máte naprosto volný přístup do diskuse, prosím pěkně, když tomu nerozumí ani ve Wall Street Journal ani my, tak nám to prosím vysvětlete. Nabízím vám za to i pěníze, pojďte se dohodnout. Rozumím, že váš čas bude drahý, ale zkusím to nějak vymyslet. Jen napište na náš mail prosím a velmi rádi uvítáme váš odborný výklad, který bude podložen nějakou odbornou analýzou a nezpochybnitelnými fakty. Děkuju moc a jak říkám, zdarma to nebude.

  Samozřejmě že zájem o to upadá kvůli tomu čemu i vyletěl a to je Metaverse který tuhle vlnu NFT spustil a dokud tu doopravdy nebude tak trh moc nevyletí ale je to právě dobrý čas na koupi potencionálních NFT které až se spustí Metaverse vyletí do astronomických výšin.

  Sám neobchoduji s NFT, ale musím uznat, že tento článek není zcela pravdivý. Bored APE v yacht klubu se stále prodává v řádech $420000, za nejlevnější.

  APE NFT trade vol. se propadl, ale toť vše :) né každý týden je třeba mít miliardy dolarů denní vol.

  Mezi námi, 98% lidí zde se považuje za odpůrce kryptoměn, já Vám na jednu stranu rozumím, decentralizace je děsivá, když Vás neovládá stát. Ale i v tomto trhu kdyby vše padá o desítky procent (akcie také), tak já si udržuji stabilní zisk okolo $700 za den (ano za den), a původní investice byla 98tis. Kč, před půl rokem, nyní mám něco přes milion, jelikož využívám na běžné platby v Tescu, benzínce apod. Crypto kartu, ale to je jen k běžnému využití.

  No nic, jen jsem to chtěl uvést na pravou míru, aby média nedělala z lidí blbce, a lidi si uvědomili že WEB3.0 je další stupeň evoluce měny – začali jsme mincema, pak kartou a prostě další je crypto. (Můj názor ovšem)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.