Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A já si pro nej dnes chtěl jet, muže prosím někdo napsat jaké má s těmito problémy zkušenosti. Děkuji

  Chcem sa opytat aky ma vyznam kupovat ten air ked pri troske stastia sa da z eshopu respektive bazaru kupit v perfektnom stave 11 pro za podobnu cenu? Samozrejme pre niekoho 150 200 eur je dost velky peniaz, chapem, ale ten rozdiel v kvalite, pro motion, vacsie zakladne ulozisko, speakre za to stoji.

  Proto je lepší počkat tak cca měsíc, než si od nich člověk něco koupí, zda ta novinka není „vadná“. To samé bylo u mini 6, kdy se časem zjistilo, že displej má „želé efekt“. Pamatujete všichni na tu aféru s iP6, kdy se ohýbal? :) Jen hlupák dělá stejnou chybu 2x.

  Já si teda iPad Mini 6 pořídil až kolem Vánoc a ještě jsem měl štěstí na poslední dostupný kus v ČR.

  Ale musím z vlastní zkušenosti říct, že ano, nové Mini má takzvaný “želé” efekt při skrolování na výšku, ale není to tak hrozné drama jak všichni tvrdí, a s ohledem na mé použití iPadu, kdy jej používám 95% času na šířku, mě to vůbec nevadí, a když jej náhodou používám na výšku, tak mě to neobtěžuje natolik, abych z toho byl jakkoliv naštvaný, rozčarovaný a chtěl kvůli tomu iPad vracet či reklamovat.

  Jenom malá vsuvka k jednomu z jmenovaných problémů, nicméně to mám stejně, že vždy čekám až určitou chvíli po vydání, jestli se náhodou něco neobjeví.

  Byl jsem dnes v iStyle a zkoušel ho trochu pokroutit (žádný ničení, nic víc co bych nezkusil se svým Airem minule gen) a zda se mi to stejně pevné. Buď je to přehnaný jako iPad bendgate nebo uživatelé ním zacházejí hůř než já

  Taky jsem ho vyzkoušel na prodejně v ruce a tyto zprávy mi přijdou spíš jako kachna.

  Přes záda se mi opravdu nahmatat baterii nepodařilo. To by musel být opravdu fórový.

  Mám ho doma od pátku a musím potvrdit, že jsem nic nezaznamenal a to jsem ho testoval celý víkend.

  Před hodinou mi dorazil a problém to opravdu není. Chvíli mi trvalo než jsem to našel a je pravda, že když se přes záda přejede, tak to trošku zvuk lupnutí udělá, ale rozhodně to není měkkými zády. Nic se nekroutí, nic nevrže. S obalem už to není cítit vůbec. Kdybych nečetl článek, patrně bych si toho ani nevšiml.

  iPad 2022 mám od pátku a jsem zklamaný. Musím potvrdit,že zadá opravdu vržou což bych v této cenové kategorii nečekal. Vlastním iPad 2020 , který mi přijde komfortnější. Zatím nemá obal, který dorazí až zítra, ale opravdu,když iPad držím na několika místech se mi vlnu displej. Budu situaci kolem sledovat.

  Bohužel je to pravda dnes jsem ho přivezl z Alzy a zítra ho jedu vrátit. Dokonce i když trochu víc zmacknete záda tak se displej zdeformuje. Vrzani jsem si nevšiml ale záda jsou opravdu měkká a pri držení jakoby praská. Při trochu větším tlaku na displej se hned deformuje obraz jako když zmacknete LCD televizi. Jsem hodně zklamaný protože jsem se na nej těšil ale nemůžu si ho nechat tohle jsem neviděl ani u těch nejlevnějších tabletů

  Mám úplně stejný problém, záda vržou a pokud bych ho zmáčkl trochu více, tak asi opravdu zdeformuji display. Ale dá se to řešit s Apple support.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.