Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Copak je to za nesmyslnou větu? …… ,,Dočkali jsme se totiž například potvrzení ukončení řady mini, která bude nahrazena 6,7” iPhonem 14 Max,, (Opravdu to myslíte vážně, že chtějí nahradit 5,4 palce za 6,7? :D )

  Na první pohled to sice nesmyslné je, ale logiku to má. Více lidí bude chtít “levnou” max verzi než mini. Místo něj bude SE.

  Myslim, ze mini lidi kupuji kvuli velikosti, ne kvuli cene. Takze myslet si, ze lidi co cekaji vzdy na mini si radostne koupi „levnou“ max verzi… nevim, nevim.

  Mini ale nikdo nekupuje a koupí radši 13 nebo 12ku. Ale 14ka bude jako 13/12ka 🤣 a Pro s Pro max bude mít trojitý výřez to chceš.

  asi chtěli říct, že iphone mini nahradí v sortimentu větší model max „základního“ iphonu, já to teda tak chápu

  Myslím, že SE vypadá tak jak vypadá a to z důvodu toho, že kdyby dali stejný design jako mají současné iPhony, tak se stane prodávanější než 12, 13 a možná 14 i kdyby měl jeden objektiv. Rozměrem je podobný mini. Proč dělat dva „podobné“ telefony co se rozměrů týče. Znám spoustu lidí co chtějí držák než každé 2 roky měnil low-end. Taky znám lidi co nemají notebook a vystačí si jen s velkým telefonem. Mail, internet nebo jen koukat na film v posteli.

  Oprava má pravdu s dodatkom čo napísal Mirek. Tá veta totižto nedáva logický zmysel. Ľudia kupovali mini kvôli rozmerom tj nenahraditeľné mobilom o rozmeroch telky. Veta by dávala zmysel keby sa nespomenuli oba mobili naraz, tj. Apple sekne verziu mini a začne s výrobou vreckového televízora.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.