Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad pořízením “nového” iPadu, ale nechce se vám za něj příliš utrácet? Pak pro vás máme super řešení. I použitý iPad je totiž přeci pořád iPad, jen za výrazně nižší cenu oproti novému zařízení. A právě použité iPady prodávané za bezkonkurenční ceny lze nyní sehnat na portálu Aukro.cz.

iPad Air

Portál Aukro zřejmě není třeba sáhodlouze představovat. Jedná se o roky fungující online tržnici, na které máte možnost jak nakupovat předměty “na přímo” za předem určené částky, tak se o ně přetahovat s ostatními lidmi v aukcích, které mnohdy přináší extrémně výhodné nákupy. A takových nyní běží na Aukru skutečně mnoho a byla by proto škoda svůj vysněný iPhone v některé z nich nezkusit získat. Nebo se vám snad zdá iPad Air za 2500 Kč, iPad za 6300, iPad mini za 1800 Kč či iPad Pro (2021) za 9600 Kč moc?

iPad mini

Velkým pozitivem Aukra je to, že nákupy přes něj jsou naprosto bezpečné a nehrozí tedy, že byste o své peníze přišli. Výběr produktů na něm je navíc extrémně široký, což ve výsledku tlačí jednotlivé ceny čím dál níže. Nakoupit na něm navíc můžete jak od fyzických osob, tak i od klasických firem, takže si na své přijde skutečně každý. Zkrátka a dobře, je o co stát. Tak na co ještě čekáte? Zkuste štěstí na Aukru i vy!

Nabídku iPadů na Aukro naleznete zde

Dnes nejčtenější

.