Zavřít reklamu

Přestože mají nové zelené iPhony 13 a 13 Pro vstoupit do prodeje až 18. března s tím, že předobjednat půjdou od zítřejší 14. hodiny, již nyní se na Twitteru objevilo první video z jejich unboxingu. Díky němu si tak můžeme prohlédnout nejen krabičky, ve kterých je bude Apple prodávat, ale taktéž přesné odstíny zelené, pro které se u nich výrobce rozhodl. Právě druhá věc je přitom velmi vítaná – reálná barva se totiž od té, kterou Apple prezentuje na propagačních materiálech mnohdy dost liší.

Jak můžete vidět na videu níže, z hlediska balení se nový odstín od svých předchůdců, které Apple představil hromadně na podzim loňského roku, v ničem neliší. U levnějších iPhonů 13 tedy bude Apple i nadále spoléhat na bílou krabičku,zatímco řada Pro dostane krabičku černou – v obou případech pak s vyobrazením telefonu zády vzhůru na horní straně. Co se pak týče odstínu telefonů jako takových, zelená u iPhonu 13 Pro působí možná trochu světleji než na produktových fotkách. U iPhonu 13 se zase zdá, že naživo vypadá zelená trošičku jinak než jak jí Apple prezentoval. V obou případech se ale jedná o opravdu zdařilé kabátky, které budou mezi uživateli dost pravděpodobně slavit nemalý úspěch.

Zatímco na nové barevné varianty levnějších iPhonů dodatečně odhalované po jejich představení jsme již nějakou dobu zvyklí, v případě vyšší řady se jedná o premiéru. Od roku 2017, kdy Apple vydává své telefony de facto ve dvou verzích, se totiž ještě nestalo, že by vyšší řadu dodatečně přebarvil, byť se o tom mnohokrát spekulovalo třeba i v souvislosti s modely X a XS. U těch svět očekával konkrétně přebarvení do (PRODUCT)RED, ke kterému se však Apple vždy uchýlil jen u levnějších modelů. I kvůli tomu bude proto velmi zajímavé sledovat, zda se nyní stane z přebarvování prémiové řady tradice, nebo se naopak jedná o výjimečný krok.

Související články

Dnes nejčtenější

.