Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Snad alespoň o trochu zvětšili kapacitu baterky (její technologie od dob iP8 nemálo pokročila stejně jako SoC a k němu nezbytná „bižu“, kteréžto jsou tak prostorově méně náročné) a kamera konečně dostane noční režim v nativní appce. Pokud ne, bude to jak VELKÁ OSTUDA, tak HODNĚ BÍDNÝ upgrade…

  Určitě je to dobrá alternativa pro lidi, co prostě nechtějí dopustit na Touch ID. Já jsem měl iPhone 7 jako záložní telefon, ale nakonec mám jako záložní 13 Mini. Je menší, má lepší display, určitě bude mít lepší foťáky a i spotřebu. Prostě holt to bude slušný low end a spoustě lidí bude bohatě stačit.
  Jsem jen zvědavý, zda LCD bude stejný jako iPhone 8/SE2020?

  Na webu jako tento bych čekal trochu více pochopení.
  Jako Android uživatel jsem ještě před dvěma měsíci také určité věci u Applu nechápal, nicméně jsem se rozhodl vyzkoušet 11PRO. Design mi byl strašně blízký, líbí se mi více než hrany na 12 a 13, navíc cena super za telefon „na zkoušku“…
  Android jsem prodal za pár dní, vracet se nechci, zároveň jsem ještě měl S20+ jako služebák, který jsem paradoxně nahradil právě SEčkem 2020… V rouškovém období jsem trval na TouchID, dva telefony s FaceID bych si představit zatím nedokázal a musím říci, že jsem spokojený na maximální možnou míru.
  On mě totiž neuráží ani ten display, rychlost je bez jakýchkoliv výhrad, stejně tak obecná spolehlivost a výdrž. Fotoaparát bohatě stačí pro všechno, co pro práci potřebuji + i venku dělá ok snímky.
  A velikost? Ta byla pro mou změnu tím nejzásadnějším faktorem + i fakt, že když spadne na zem, něco vydrží…
  Pokud tedy bude SE3 s 15tkou procesorem a zlepší se třeba ještě o malý fous výdrž, pak to neberu jako díru do světa, kterou nikdo od SE nečeká, ale jako super žádoucí evoluci, za kterou si rád zase zaplatím… :-)

  Na 99% bude všechno stejné kromě desky. A možná u baterky změní konektor, aby ti parchanti uživatelé nemohli použít baterku ze staršího modelu.

  Vzhledem k tomu, že podle neoficiálních statistik operátorů iPhone se používají dokud se nerozpadnou . Skupina nefiremních kupců tu stale je , když stále jsou aktivní i verze 1 a 2 ( ne SE1 ale opravdu iP1!) , stejně je xx jede na předplacenky bez dat, používání i cloudu atd… Tedy i ikdyž udělají iP4 najde si to své.

  Ohledně MDM a nasazení ve firmách , má to moc vysoké TCO. Argument to tak je ale né v Evropě.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.