Zavřít reklamu

Přestože někteří jablíčkáři dostali teprve nedávno kvůli extrémní poptávce v září objednané iPhony 13 (Pro), v Applu už se na tyto modely s trochou nadsázky nahlíží jako na zastaralé. Podle informací zdrojů dobře informovaného portálu Taiwan Economic Times totiž již začal kalifornský gigant ve spolupráci se svými dodavateli vyrábět první zkušební jednotky iPhonů 14 Pro, na který si má ověřit to, zda s jejich výrobou nebudou nějaké problémy, aby je mohl před zahájením hromadné výroby odstranit. 

O zkušební výrobu iPhonů 14 Pro se má dle dostupných informací starat zatím jen Foxconn, který je jako jediný schopen telefony vyrábět v kvalitě dostatečné pro Apple. Zkušební výrobu měl sice v plánu spustit iLuxshare Precision, avšak ten podle dostupných informací nároky Applu zatím nesplnil, kvůli čemuž nedostal prozatím zelenou. Toto pochybení by jej mohlo ve výsledku stát nemalé snížení objednávek na jeho služby, jelikož na něj vrhá v očích Applu špatné světlo. 

Ačkoliv bohužel žádné detailní informace o designu nových telefonů v souvislosti s jejich zkušební výrobou neunikly, obecně se očekává, že řada 14 Pro nabídne design blízký iPhonům 4 a 4S s tím, že namísto výřezu v displeji budou disponovat dvěma průstřely – jedním podlouhlým a jedním souměrným. Krom toho se očekává změna podlouhlých tlačítek pro ovládání hlasitosti za kulatá či zapuštění zadního fotomodulu do zad – tedy alespoň částečně. Co se pak týče jejich odhalení, nejpravděpodobnějším termínem se nyní jeví tradiční září. 

iPhony lze zakoupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.