Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Rádi byste si technologii MagSafe užili i jinak než skrze nabíjení? Pak vyzkoušejte třeba originální MagSafe koženou peněženku, do které můžete skrýt průkazy, platební či jiné karty a jednoduše je připnout na záda kompatibilních iPhonů. Tyto peněženky sice nejsou úplně levnou záležitostí, díky nynější slevě na Alze je však lze sehnat za opravdu přívětivých podmínek.

Kožené peněženky MagSafe představil Apple spolu s iPhony 12 v říjnu loňského roku. Jedná se o velmi užitečné příslušenství pro všechny, kteří chtějí své karty a potažmo papírové peníze nosit minimalisticky v kapsičce na zádech iPhonu. Peněženka na nich drží díky silným magnetům, které jsou umístěny jak v jejich těle, tak i v těle iPhonů 12 a samozřejmě i 13. Kvůli tomu je nicméně potřeba počítat s tím, že je využitelná jen s těmito modely. Z hlediska velikosti je MagSafe stejná pro všechny vloni představené iPhony 12 a letošní iPhony 13, co se pak týče barevných variant, na výběr je z modré, oranžové, hnědé a hnědočervené varianty – právě ty jsou totiž nyní ve slevě. 

Běžná cena MagSafe peněženek je 1790 Kč s tím, že některé Alza prodávala dlouhodobě za 1489 Kč. Díky nynějším slevám na nich však lze ušetřit až 44 %, což už je opravdu hezká částka. Jedná se dle všeho o první generaci těchto peněženek – nejsou tedy integrovatelné do aplikace Najít.

MagSafe peněženky lze zakoupit ve slevě zde

Související články

Dnes nejčtenější

.