Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mam iPhone 12mini,ušlo mi niečo ze iPhone 12Pro a iPhone 12mini majú odlišnú technológiu face id???13mini/Pro rozumiem že možno je tam niečo nové kvôli zmenšenemu formátu výrezu v displeji ale 12.generácia myslim ze plošne mala rovnaké face id….🤔🤔

  “ Ta je totiž omezena jen na iPhony 12 (Pro) a 13 (Pro)”. To Pro je v závorce proto, že se to týká i jich, a ne že se to týká pouze jich. Tuto funkci tedy budou mít jak základní iPhony 12 a 13, tak modely Pro. Takhle jsem to pochopil já a hádám, že takhle je to správně.

  No zatial im to velmi nefunguje na appkach na kt mam nastavene odomknutie cez Face ID
  (napr TatraBanka, GreenPass, …)
  Ale nefungovalo mi to na nich ani s Apple Watch na ruke

  Teda na tych appkach to funguje len vtedy, ked mam rusko dole z tvare
  Cize v tejto dobe, kde chcu v kazdom obchode skontrolovat covid pass, musim vzdy na chvilu dat dole rusko, aby ma appka GreenPass rozoznala a odomkla sa, co je dost otravne

  Rozpoznání s rouškou ovšem funguje tak, že se analyzuje pouze oblast kolem očí, takže lze mluvit o snížení bezpečnosti.
  A protože to funguje takto, je zde nová možnost přidat scan s brýlemi, popř. s jinými brýlemi (není to totéž, jako alternativní scan obličeje).

  Já jenom doufám, že tohle zjednodušené odemykání půjde zakázat. Roušks mě omezuje obecně a tudíž ji nosím jen v naprosto nezbytných případech, kdy hrozí buzerace ze strany PČR případně pokuta, tudíž fakt nemám problém si po dobu skenu roušku sundat. Spíš mám problém si ji potom znovu nasadit :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.