Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Zippycal – Calendar

Hledáte nějaký jednoduchý, praktický, intuitivní a vcelku zábavný kalendář? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout aplikace Zippycal – Calendar. V rámci tohoto programu si budete moci zapisovat nejrůznější nadcházející události a mít tak nad nimi perfektní přehled.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

TouchControl Universal Remote

S pomocí aplikace TouchControl Universal Remote můžete velice rychle proměnit například iPhone, iPad či jablečné hodinky v univerzální ovladač. Díky němu můžete jednoduše ovládat například počítač, Mac či televizi skrze domácí síť. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Reflexes – Activities at Home

Pokud vás někdy napadlo, jak na tom asi jsou vaše reflexy, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Reflexes – Activities at Home. Tento program po delší době opět zavítal do akce a je k dostání zcela zdarma. Jak to ale celé funguje? Appka nejprve otestuje vaše zmiňované reflexy a následně vám prostřednictvím nejrůznějších cvičení pomůže s jejich zlepšením.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.