Zavřít reklamu

Se závěrem týdne vám opět přinášíme přehled dalších užitečných zkratek pro iOS. Než se pustíte do jejich instalace a zkoušení, připomínáme, že je potřeba každou zkratku otevřít v prostředí prohlížeče Safari na iPhonu, do kterého ji budete chtít nainstalovat. Ujistěte se také, že jste v Nastavení -> Zkratky povolili používání nedůvěryhodných zkratek.

Sleep Timer

Pokud hledáte snadnou a rychlou cestu k nastavení časovače pro pozastavení přehrávání mediálního obsahu na vašem iPhonu, můžete pro tyto účely vyzkoušet zkratku s názvem Sleep Timer. Zkratka vám umožní nejen vybrat přednastavenou časomíru, ale nastavit si také vaši vlastní.

Zkratku Sleep Timer stáhnete zde.

Quick Share

S pomocí zkratky Quick Share můžete snadno a rychle sdílet téměř jakýkoliv typ obsahu včetně textu, a to i na jiná než Apple zařízení. Zkratka je propojená hned s několika službami, které jsou přímo určené pro sdílení obsahu všeho druhu.

Zkratku Quick Share stáhnete zde.

iWallpaper

Jak název napovídá, s pomocí zkratky iWallpaper si můžete jednoduše a okamžitě změnit tapetu na vašem iPhonu, aniž byste museli spouštět Nastavení nebo otevírat list sdílení. Tapeta je ve výchozím nastavení vybírána z alba nejnovějších snímků v galerii vašeho iPhonu, v nastavení zkratky ale můžete výchozí album kdykoliv snadno změnit.

Zkratku iWallpaper najdete zde.

Device Details

Hledáte zkratku, která vám během chvilky poskytne užitečné základní informace, týkající se vašeho iOS zařízení? Můžete vyzkoušet zkratku s názvem Device Details. Zkratka Device Details vám na jednom místě přehledně zobrazí například údaj o stavu nabití vašeho iPhonu, názvu sítě, ke které jste připojeni, zemi, údaje o parametrech displeje vašeho iOS zařízení a mnoho dalšího.

Zkratku Device Details stáhnete zde.

Dnes nejčtenější

.