Zavřít reklamu

Brzký příchod nové generace iPhonu SE je již prakticky nevyvratitelný. Apple se na něj totiž chystá jak jeho registracemi u příslušných úřadů kvůli budoucím prodejům, tak i pozvolným nastartováním výroby komponentů pro něj. 

S informacemi o startu výroby některých komponentů přispěchal před pár hodinami jako první analytik Ross Young, který se v minulých týdnech několikrát ukázal jako velmi přesný. Dle jeho zdrojů odstartovaly již například displeje, které by měl Apple vyrábět několik následujících měsíců, aby mohl následně telefon uvést zhruba ve druhé polovině dubna na pulty obchodů. K jeho odhalení nicméně může dojít o poznání dříve s tím, že si na něj uživatelé jen pár týdnů jako již tradičně počkají. 

Ačkoliv nebude iPhone SE 3 po designové stránce příliš zajímavý, jelikož má vycházet z iPhonu SE 2, vzhledem k tomu, že dostane kromě velmi slušného výkonu například i podporu 5G sítí mu mnozí analytici předpovídají zářnou budoucnost. 5G sítě se totiž v poslední době těší čím dál větší popularitě, která navíc neustále narůstá, což by mohlo mnohé jablíčkáře využívající v současnosti starší telefony přimět k upgradu. Snad tedy jejich zájem nezabije Apple například navýšením ceny či čímkoliv podobným. 

Dnes nejčtenější

.