Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Space War GS

Jablečné hodinky Apple Watch naštěstí nemusí sloužit jen pro zobrazování notifikací a času, ale lze jej využít i pro hraní her. V takovém případě se může hodit aktuálně zlevněná aplikace Space War GS, ve které se zhostíte role pilota vesmírné lodi a napříč vesmírem se budete potýkat s vlnami útočících nepřátel.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

Tiny Calendar Pro

Pokud hledáte zajímavou alternativu za nativní Kalendář, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Tiny Calendar Pro. Tento nástroj by si vás mohl získat svým jednoduchým a přehledným designem. Jak samotný program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 179 Kč (129 kč)

Shift Keyboard for Apple Watch

Chybí vám na vašich Apple Watch standardní QWERTY klávesnice, kterou byste občas rádi použili namísto dosavadního diktování? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohla by vás zaujmout aplikace Shift Keyboard for Watch. Tento nástroj vám totiž takovouto klávesnici zpřístupní a umožní vám psát zprávy a iMessage.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Dnes nejčtenější

.