Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ťažko nájsť niečo pozitívne na týchto SW,
  jedine to , že sa tým môžu chvastať nejakí oligarchovia alebo tupí politici.

  Sorry ale na to aby sis mohl koupit hodinky přece nemusíš být oligarcha nebo politik, však toto jsou fakt zcela narovinu hodinky, které si může dovolit snad každý kdo má nový iPhone nebo Mac. Je to jen o tom, zda se ti líbí nebo ne.

  Je to o tom, jestli chces koupit cinsky hodinky za tisicovku, nebo to samy za osmdesat a pak se chlubit tim ze jsi dal osmdesat tacu za spotrebni sracku. A nekteri lidi nejsou zamindrakovani klauni takze voli to prvni

  A proč by se měl někdo chlubit? Nevím fakt tyto názory nějak nechápu. Do hotelů do kterých jezdím, do obchodů kde nakupuji, v restauracích kde jím tak budš s těmito hodinkami ten, kdo má ty nejlevnější. Opravdu nehcápu proč by se měl někdo pořád něčím chlubit. Když vyděláš 20 milionů ročně, tak budš jezdit ve Fábii protože Mercedes je pro boháče co se s ním chlubí? Já to fakt nechápu čoveče.

  Pepek to myslel tak, že tyhle hodinky jsou Vámi zmíněná Fábie na kterou dal kastli Mercedes. Všichni, kdo tomu rozumí vědí, že je to uvnitř technologicky laciná sračka, jen oblečená do kabátu prémiové značky a prodávaná jen díky jménu za neadekvátní peníze. Takže si to koupí jen člověk, který primárně chce ukázat hlavně LV ne mít na ruce technologii, která má přidanou hodnotu. Já ty miliony ročně vydělávám a představte si, že na ruce nosím dokonce čtvrtou verzi Apple Watch.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.