Zavřít reklamu

Stejně jako v minulém roce, i letos jsme si pro vás ve spolupráci s naším partnerem Alza.cz připravili na advent několik soutěží o velmi pěkné ceny. Stačit bude jen zodpovězení jednoduché otázky, která se bude vždy týkat produktu, o který se zrovna bude soutěžit, k odpovědi připojit číslo faktury a pak už jen doufat, že se na vás usměje při slosování štěstí.

V dnešním kole budeme hrát o 2 kusy reproduktoru APW Vortex V2 v hodnotě 999 KčTen nabízí parádní zvuk, líbivý design, velmi slušný výkon či parádní výdrž na jedno nabití. Pokud vás reproduktor zaujal a chtěli byste jej, napište nám do komentářů pod tento článek odpověď na soutěžní otázku, která zní:

Jak dlouho vydrží VORTEX V2 hrát na jedno nabití? (Odpověď naleznete na eshopu Alza.cz přímo zde)

K vaší odpovědi je do komentářů rovněž přiložit číslo objednávky či faktury, která byla vytvořená v listopadu či prosinci. Kompletní podmínky soutěže naleznete zde.

3_APW VORTEX V2

Vyhlašování soutěže bude probíhat od 1. ledna do konce měsíce. Poté se s výherci spojíme přes e-mail propojený s fakturou a domluvíme se s nimi na předání výhry. Ta vám bude následně dodána v průběhu pár týdnů od vyhlášení, díky čemuž si budete moci užít druhé Vánoce. Pokud se na vás štěstí neusměje, nezoufejte. Na Letem světem Applem totiž proběhne v průběhu adventu hned několik kol soutěže s Alzou, ve kterých budete moci zkusit své štěstí znovu.Rozhodně tedy náš magazín nepřestávejte sledovat.

Dnes nejčtenější

.