Zavřít reklamu

Ačkoliv nás od odhalení poslední generace Apple Watch dělí stále relativně krátký čas, mnozí jablíčkáři se už začínají dívat směrem k příštímu roku a odhalení dalších modelů Apple Watch. A nutno podotknout, že vzhledem k informacím, které o budoucích Watch v současnosti již máme, se není čemu divit. Kromě “klasických” Series 8 se totiž máme dočkat dalších dvou modelů, tedy alespoň podle zdrojů velmi dobře informovaného Marka Gurmana z Bloombergu. 

Zdroje Gurmana tvrdí, že kromě Series 8 dorazí příští rok dle očekávání i druhá generace Apple Watch SE spolu se zbrusu novým odolným modelem, který se bude vyznačovat speciálně upraveným tělem s vyšší odolností proti poškrábání, promáčknutí, pádům a dalším podobným útrapám. Několik prototypů má mít Apple již dokonce hotov, ale zatím zřejmě nemá zcela jasno o tom, k realizaci jakého z nich nakonec dojde. Gurmanovy zdroje pak dokonce připouští to, že v krajním případě může nakonec Apple uvedení tohoto modelu na trh dokonce odpískat úplně. 

Všechny nové generace Apple Watch ukáže Apple prakticky 100% jako již tradičně na podzim příštího roku a to zřejmě po boku nových iPhonů 14 (Pro). Zajímá-li vás pak jejich cena, minimálně u SE a Series 8 se dá počítat s tím, že jí Apple ponechá na stejné či minimálně velmi podobné úrovni jako je tomu nyní. V případě odolného modelu je pak pravděpodobné nasazení ceny mírně vyšší než u Series 8.

Dnes nejčtenější

.