Zavřít reklamu

Dánského výrobce ochranného příslušenství PanzerGlass není jistě potřeba představovat. Ve své nabídce má široké portfolio tvrzených skel a odolných obalů pro drtivou většinu mobilních telefonů i chytrých hodinek na trhu. Velmi oblíbené jsou zejména ochranné kryty PanzerGlass ClearCase, které nejen že vydrží opravdu mnoho, ale hlavně nechají stále naplno vyniknout jedinečný design telefonů. 

S podzimním uvedením nových iPhonů 13 přišlo i nové PanzerGlass příslušenství. Produktové portfolio se rozrostlo především o nové obaly, kdy kromě standardních ClearCasů přišly i hravé varianty ClearCaseColors, které odkazují na barvy dnes již legendárních iMaců z roku 1999. Pro ještě vyšší odolnost byl také představen zcela nový obal PanzerGlass SilverBulletCase, ten je nejodolnějším PanzerGlass obalem, který je tvořen polymetylmetakrylátem – materiálem, který je více známý jako plexisklo nebo akrylátové sklo a 100% recyklovatelným TPU rámečkem. iPhone 13 v tomto obalu přežije i pád z více než tří metrů, což trojnásobně převyšuje požadavek Military Standard. Obal je navíc ošetřen speciální antibakteriální vrstvou, která ničí drtivou většinu bakterií na jeho povrchu.

PG_silverBullet

A právě o tyto tři extrémně odolné obaly PanzerGlass SilverBulletCase si dneska zasoutěžíme. Pro zapojení do soutěže stačí správně odpovědět na našem Facebooku (pod tímto příspěvkem) na otázku níže a mít trochu toho štěstí. Všichni výherci budou mít navíc možnost si vybrat pro jaký model řady iPhone 13 bude obal určený. Soutěž bude probíhat od pondělí 29. listopadu 18:00 do neděle 5. prosince 20:00. V pondělí 6. prosince budou vylosování 3 výherci.

Otázka: Kolikanásobně převyšuje nový extrémně odolný obal PanzerGlass SilverBulletCase požadavek pro certifikaci Military Standard?

A) Trojnásobně

B) Dvojnásobně

C) Čtyřnásobně

D) Ani jednou

Dnes nejčtenější

.