Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Calmio

Rádi meditujete? Nebo se chcete zbavit stresu, problémů se spánkem, úzkostí či depresí? Pokud ano, Calmio vám s tím pomůže. Jedná se o první českou meditační aplikaci, která obsahuje velké množství meditačních nahrávek na nejrůznější témata. Posiluje psychiku a pomůže vám předejít syndromu vyhoření. Meditací vás provede příjemný hlas, ke kterému se stačí pohodlně usadit a naslouchat instrukcím. Výsledky meditování se dostaví relativně rychle, a to klidně i po pouhých pěti minutách meditace denně. Roční předplatné Calmia lze díky Black Friday získat až do 24. prosince s 25% slevou na eshopu.
  • Původní cena 1490Kč (nyní za 1111Kč na rok!)

 

DoubleTake by FiLMiC Pro

Aplikace DoubleTake by FiLMiC Pro promění váš iPhone v multikamerové studio a umožní vám pořídit video při snímání ze dvou fotoaparátů najednou. DoubleTake je velmi zajímavou, nadějnou a první vlaštovkou na poli softwaru pro multikamerové snímání, nabízí hned několik režimů natáčení a rozhodně stojí za vyzkoušení.

  • Původní cena: 49 Kč (Zdarma)

BeatMaker 3

BeatMaker je plně vybavené hudební studio pro iPad. Umožňuje přehrávat, nahrávat a upravovat hudební stopy, nabízí knihovnu 128 různých hudebních nástrojů i zvuků a hudebních vzorků všech žánrů.

  • Původní cena: 699 Kč (229 Kč)

Tough Habits

Aplikace Tough Habits vás doprovodí na vaší cestě mimo vaši komfortní zónu a pomůže vám vytvořit si nové návyky, díky kterým se stanete lepším člověkem. Tough Habits si klade za cíl udělat z vás odolnější, silnější osobnost.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Brushstroke

Proměňte své fotografie v malby s aplikací Brushstroke. Aplikace přemění vaše snímky v krásné malby jediným dotykem. Výsledná díla můžete upravovat, podepisovat a sdílet.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Colorscape – Color your photos

Máte rádi omalovánky? A jak by se vám líbilo, kdybyste si mohli omalovánky vytvořit z vašich vlastních fotografií na iPhonu? Právě to vám totiž umožňuje aplikace s názvem Colorscape – Color your photos. Omalovánky si můžete jednoduše vytisknout a vybarvit, nebo je proměnit v takzvaný pixel art.

  • Původní cena: 179 Kč (Zdarma)

Mideo: Record Video With Music

Stažením aplikace Mideo: Record Video With Music získáte zajímavou a částečnou alternativu za nativní Fotoaparát. Jak už z názvu vyplývá, tento program slouží pro nahrávání videa, přičemž vám umožní jej nahrávat přímo s hudbou. To znamená, že můžete mít zapnuté přehrávání (například ze Spotify/Apple Music apod) a přitom i natáčet. Během toho samozřejmě můžete přistupovat do ovládacího centra a například skladby přepínat.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

InsTake – For Instagram

Jestliže se řadíte mezi milovníky sociální sítě Instagram, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na aplikaci InsTake – for Instagram. S pomocí tohoto nástroje můžete jednoduše repostovat příspěvky, videa i příběhy, kopírovat hashtagy a sledovat přehledy se sledujícími.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.