Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Simple T for Twitter

Dnešní sleva na aplikaci Simple T for Twitter potěší především milovníky sociální sítě Twitter. Program funguje jakožto klient pro prohlížení této sítě a navíc je nyní k dostání zcela zdarma. Dokáže se pochlubit jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím, svou jednoduchostí a miniaplikací pro Apple Watch.

  • Původní cena: 179 Kč (Zdarma)

Zippycal – Calendar

Jestliže hledáte nějakou praktickou alternativu za nativní Kalendář, tak byste se měli přinejmenším podívat na zlevněnou aplikaci Zippycal – Calendar. Tento program funguje prakticky stejně a dokáže se tedy postarat o zaznamenávání jednotlivých událostí. Především ale na Apple Watch nabízí lepší prostředí, ve kterém se lépe vyznáte.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)

My Pills Reminder

Užíváte několik léků několikrát denně a neradi byste na některý z nich zapomněli? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci My Pills Reminder. Tento nástroj vám totiž bude připomínat užít dané léky v danou dobu, a zároveň vede statistiky o tom, zdali jste si je skutečně vzali. Aby toho nebylo málo, k lékům si můžete přidat poznámky – například zapít sklenicí mléka a podobně.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.