Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den,
  trochu nerozumím Vašemu promo testu nabíječky Swissten. Před nějakou dobou jste psali o nekvalitní vybuchující nabíječce z číny stejné značky. Psali o tom dokonce i přední české noviny. Myslím si, že na trhu je několik kvalitních výrobců příslušenství. Jakožto asi největší český portál píšící o Apple produktech byste se podle mého názoru mohli spíše zaměřovat na kvalitní věci, které patří ke kvalitní značce Apple a nedělat zaplacené recenze pofiderních výrobců.
  Swissten je za mě levná čínská značka tvářící se jako něco kvalitního ze Švýcarska. Obrandovat levné šunty dnes umí každý.
  Není to nic osobního vůči Vám pane Filipe, Vaší práce i práce Vašich kolegů si nesmírně vážím a jsem Váš každodenní návštěvník.

  S pozdravem a přáním hezkého dne Vám i Vašim čtenářům
  Tom

  Díky za komentář, mám swwisten zafixovanej jako značku kterou už nikdy více. A to jen na základě jedné koupě ochranného skla 1+1 zdarma. Výsledek byl takový, ze aby mi vydržela ochrana cely rok musela by být akce 1+364 zdarma. Od te doby už opravdu ne. Jsem rad ze si mi to tak trochu potvrdil i u ostatních výrobků🙏.

  Je mozne ze maji ruzne drzaky Magsafe ruznou silu magnetu?

  Original apple MagSafe iP12 Pro Max neudrzi ani omylem pri jakemkoli zakodrcani …

  Možných potíží je víc:
  1. iPhony 12 (všechny) mají slabší magnety MagSafe. iPhony 13 drží jako blázen.
  2. Originální průhledný kryt pro iPhone 12 od Apple má slabší magnety než originální silikonový kryt na iPhone 12.
  3. Samotné magnety nabíječky. Já mám FIXED MagSafe nabíječku, která sice nabíjí jen 7,5 W při připojení do 18 W Power Delivery, ale zato drží iPhone 12 i iPhone 13 a nepustí je. Jediný problém byl iPhone 12 Pro v originálním Clear Case od Apple, který se na nabíječku chytnul citelně menší silou než 12 v silikonovém krytu a nejlépe se chytnul iPhone 13.

  Akurát tento držiak som minule vyhadzoval… po nejakom čase od kúpy mi prestal telefón nabíjať a namiesto nabíjania ho začal po osadení vybíjať…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.