Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Simple T for Twitter

Dnešní sleva na aplikaci Simple T for Twitter potěší především milovníky sociální sítě Twitter. Program funguje jakožto klient pro prohlížení této sítě a navíc je nyní k dostání zcela zdarma. Dokáže se pochlubit jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím, svou jednoduchostí a miniaplikací pro Apple Watch.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

 

TouchControl Universal Remote

S pomocí aplikace TouchControl Universal Remote můžete velice rychle proměnit například iPhone, iPad či jablečné hodinky v univerzální ovladač. Díky němu můžete jednoduše ovládat například počítač, Mac či televizi skrze domácí síť. Jak aplikace vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 129 Kč (99 Kč)

Reflexes – Activities at Home

Pokud vás někdy napadlo, jak na tom asi jsou vaše reflexy, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Reflexes – Activities at Home. Tento program po delší době opět zavítal do akce a je k dostání zcela zdarma. Jak to ale celé funguje? Appka nejprve otestuje vaše zmiňované reflexy a následně vám prostřednictvím nejrůznějších cvičení pomůže s jejich zlepšením.

  • Původní cena: 79 Kč (Zdarma)

Dnes nejčtenější

.