Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Rádi byste si technologii MagSafe užili i jinak než skrze nabíjení? Pak vyzkoušejte třeba originální MagSafe koženou peněženku, do které můžete skrýt průkazy, platební či jiné karty a jednoduše je připnout na záda kompatibilních iPhonů. Tyto peněženky sice nejsou úplně levnou záležitostí, díky nynější velké slevě na Mobil Pohotovosti je však lze sehnat za opravdu přívětivých podmínek.

Kožené peněženky MagSafe představil Apple spolu s iPhony 12 v říjnu loňského roku. Jedná se o velmi užitečné příslušenství pro všechny, kteří chtějí své karty a potažmo papírové peníze nosit minimalisticky v kapsičce na zádech iPhonu. Peněženka na nich drží díky silným magnetům, které jsou umístěny jak v jejich těle, tak i v těle iPhonů 12 a samozřejmě i 13. Kvůli tomu je nicméně potřeba počítat s tím, že je využitelná jen s těmito modely. Z hlediska velikosti je MagSafe stejná pro všechny vloni představené iPhony 12 a letošní iPhony 13, co se pak týče barevných variant, na výběr je z hnědé, oranžové, černé a tmavě modré varianty. MP má nicméně v tuto chvíli skladem jen hnědé a oranžové varianty.

Běžná cena MagSafe peněženek je 1790 Kč. Díky slevě 28 % na MP je však nyní lze sehnat za pouhých 1290 Kč a to konkrétně v oranžové a hnědé barevné variantě. Jedná se o první generaci těchto peněženek – nejsou tedy integrovatelné do aplikace Najít.

MagSafe peněženky lze zakoupit ve slevě zde

Související články

Dnes nejčtenější

.