Zavřít reklamu

S uvedením nové generace chytrých hodinek s nimi společnost představila i nové ciferníky, které budou exkluzivní pouze pro nový model. Je tomu především z toho důvodu, že se na displej Apple Watch Series 7 nově vejde více informací. 

Jedná se především o ciferníky Contour, Modular Duo a World Time, které využívají velikosti displeje naplno. Nike edice pak dostane ještě speciální ciferník Bounce, který se dynamicky animuje klepnutím do displeje, interakcí s korunkou nebo pohybem zápěstí. Animovaný je i ciferník Countour. Ten obsahuje indexy blízko okrajům displeje, které s postupem dne různě mění svou velikost podle toho, kolik je aktuálně hodin.

Modular Duo zobrazuje čas s vašimi kruhy aktivity, přičemž níže můžete vidět vybranou komplikaci dne v týdnu, aktuální teplotu, srdeční frekvenci a další – to vždy s maximem dostupných informací. World Time pak vychází z komplikací klasických hodinek, které nabízejí svým nositelům přehled o čase ve 24 časových pásmech. Nové jsou i ciferníky v řadě Hermès, u kterých se na pozadí mění aktuální hodina.

Související články

Dnes nejčtenější

.