Zavřít reklamu

Úniky informací ohledně chystaných Apple produktů neutichají ani pár hodin před jejich odhalením. Skvělým příkladem může být čerstvý nález komplikace v betě watchOS 8, který jednak potvrzuje větší displej hodinek, a zároveň potvrzuje i vývoj větších komplikací na něj ze strany Applu. 

V poslední betě watchOS 8 se podařilo vývojáři Stevu Moserovi narazit na komplikaci s názvem “modularXLMusic”, pod kterou se neskrývá nic jiného, než velmi velká komplikace aplikace Hudba. Ta je v porovnání s komplikací stejné aplikace, která je na modulárním ciferníku k dispozici nyní, na pohled mnohem větší, a jelikož je krajně nepravděpodobné, že by se Apple pro její zvětšení rozhodl i při zachování stejné velikosti displeje, dá se její objevení považovat za potvrzení předešlých zpráv. Ty navíc pojednávají mimo jiné právě o přípravách vylepšeného modulárního ciferníku s názve Modular XL. 

Nová generace Apple Watch má dorazit ve 41 a 45 mm variantě s tím, že oproti předešlé generaci se má její displej zvětšit zhruba o 16 %. Lví podíl na tom přitom nebude mít jen větší tělo, ale i výrazné zúžení rámečků kolem displeje, díky čemuž budou vypadat hodinky mimo jiné i moderněji. Zvětšení pak s sebou přinese i zbrusu nový design, který bude u hodinek vycházet z iPhonů 12, novějších iPadů Pro či Air nebo třeba iMaců M1. Těšit se tedy můžeme na ostré hrany a rovný displej namísto zaobleného. 

Související články

Dnes nejčtenější

.