Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to se nabiji kduz ma slouzit jako nabijecka ie super informace …. to ze jsou na krabici obrazky a ikonky ne taky parada ….

  ale jak se to na ty mrizky chyta ( je tam nejaky utahovaci bazmek nebo se to jen tak nacvakne a dej se vule bozi ? da se to chytnout na vodorovje mrizky nebo pevne i na svisle ( a jak pevne to na nich drzi )? aomezuje to pak nejak pohyb nebo ovladani mrizek ( nektere drzaky jsou v tomhle dost pakarna … )

  Posledni otazka …. fakt jste to zkousel v realnem pouziti, nebo to je jen rychlorefenze ? Jak dlouho? Normalni provoz nebo inkrapet drncani ?

  Omlouvam se za zvedavost, ale recenze by mela jit podle meho hlouos a ne jen po povrchu:

  Ale jako popis produktu na e-shop jento dostacujici 👏

  Dobrý večer,

  osobně mohu doporučit držák od značky Brodit, sedne přímo do Vašeho vozu a do něj dokoupit MagSafe. Sice mne celá konfigurace vyšla asi na 2,5k, ale nelituji ani miinutu. Telefon se absolutně nehne, používám cca půl roku 10k km s iP 12 PRO.

  Tento ESR držák mám a je super. Žádná mřížka, ale přes Brodit Proclip na „A“ sloupku a jeden mezikus (adaptér) na přichycení samotného držáku. Ještě jsem přikoupil ESR kroužky na ochranná pouzdra. Taktéž s iP 12 pro.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější