Zavřít reklamu

Podoba a technické specifikace nových jablečných smartphonů přestanou být tajemstvím už v úterý. Během roku pochopitelně slýcháváme všemožné spekulace. Ke slovu se tak dostávají designéři, kteří se nám možnou podobu nových zařízení snaží nastínit. Poslední dobou už je víceméně jasné, co můžeme očekávat. Tedy i uživatelské koncepty začaly být v tomto směru umírněné

1.Proč by ne?

IPhony 13 Pro by měly oproti klasickým iPhonům 13 nabídnout něco navíc, čehož se autoři tohoto konceptu „chytli“. Přáli by si 120 HZ LTPO displej, menší notch, baterii s kapacitou 4352 mAh, Kdo ví, třeba něco podobného uvidíme.

2. iPhone 13 dle posledních spekulací

Na základě předchozích zpráv si dovedeme představit, že by iPhone 13 právě nějak takto mohl vypadat. Máme zde košatost barevných variant i nové rozpoložení zadního fotoaparátu. Za diskuzi v tomto konceptu ovšem stojí barva Jet Black, kterou jsme poprvé a naposled mohli vidět u iPhone 7. Jet Black vypadala skvěle, ovšem dost trpěla na poškrábání. Přáli byste si návrat této barevné varianty?

3. iPhone 13 Pro

Pokud si odmyslíme zlatou barevnou variantu (v syté podobě), možná takto budou v úterý vypadat „pročkové“ iPhony. Na první pohled můžete říct, že by jako z oka vypadl iPhonům 12 Pro. Pravda. Žádné zásadní designové změny ale bohužel čekat pravděpodobně nemůžeme.

4. iPhone 13 v celé své kráse

Opět další a velice věrohodná podoba nových iPhonů 13. Koncept vychází z důvěryhodných spekulací. Otazník visí pouze nad barevnými variantami. Byli byste s touto paletou barev spokojeni, nebo vám zde nějaká chybí?

5. Největší z nejnovějších

Nejlepším iPhonem bude pochopitelně iPhone 13 Pro Max. Ten by mohl po vzoru loňského roku mít oproti klasickému „pročku“ lepší specifikace fotoaparátu. Nechme se ale překvapit a počkejme si na úterý. Design iPhonu 13 Pro Max v níže umístěného konceptu je velmi povedený.

Související články

Dnes nejčtenější