Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Období, na které mnozí jablíčkáři čekají každoročně jako na smilování je konečně tu. Nová generace iPhonů klepe na dveře a to znamená prakticky jen jedno – cena loňské generace padá na historické minimum. Pokud byste si tedy chtěli iPhone 12 pořídit, nyní je suverénně nejlepší chvíle tak učinit.

Ušetřete až 5 tisíc na iPhonu 12

Pro obrovské zlevnění iPhonů 12 se rozhodl i obchod Mobil Pohotovost. Ten srazil ceny prakticky všech modelů, přičemž ty nejvyšší slevy dosahují těžko uvěřitelných 5 tisíc korun. A to není ani zdaleka vše. Obchod totiž nabízí u “dvanáctek” i tříletou záruku v ceně zařízení nebo možnost nákupu na splátky s 0% navýšením. Využít lze rovněž služby “Koupíš, prodáš”, díky které se snadno a rychle zbavíte svého starého telefonu za co nejvýhodnější výkupní cenu a na novém tak ušetříte ještě více. 

Veškeré iPhony 12 (Pro) ve slevě naleznete zde

Cena spadla i u Apple Watch

MP se slev na Apple produkty v žádném případě nebojí a kromě iPhonů se rozhodla zlevnit i loňské Apple Watch – tedy modely SE a Series 6. Jejich ceny spadly až o 3500 korun s tím, že do slev se dostaly třeba i Cellular modely s podporou eSIM. Například takové Apple Watch SE lze díky slevě získat už za méně než 7000 Kč. Seznam zlevněných modelů naleznete níže. 

Související články

Dnes nejčtenější

.