Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ať už pokukujete po iPhonu 12 nebo nejnovější generaci Apple Watch, nyní máte jednu z nejvýhodnějších příležitostí k nákupu. Nejenom, že můžete ušetřit několik tisíc, ale ještě na vás čekají bonusy jako například prodloužená záruka na 3 roky nebo nejvýhodnější upgrade ze starého zařízení na nové.

iPhony 12 levnější o 5 tisíc korun

Ceny iPhonů 12 za poslední týdny spadly o tisíce a momentálně se tak jejich cenovky pohybují na minimu. U Mobil Pohotovosti vybrané kousky koupíte se slevou i 5 tisíc korun a hlavně ke všem iPhonům dostanete zdarma prodlouženou záruku na 3 roky. Nový iPhone si také můžete koupit na splátky s 0% navýšením, nebo využít službu „Koupíš, Prodáš“ a získat za svůj starý telefon co nejlepší výkupní cenu. Kompletní seznam všech iPhonů 12 (Pro) ve slevě najdete přímo zde.

Nejzajímavější modely ve slevě:

Sleva 3 500 Kč na nejnovější Apple Watch

Ještě o něco zajímavější slevy najdeme u Apple Watch. Vybrané velikosti a barvy Series 6 totiž můžete momentálně koupit se slevou 3 500 Kč. Levnější jsou také Apple Watch SE, jejich cena začíná už na necelých 7 tisících. I v případě Apple Watch platí, že u Mobil Pohotovosti si můžete hodinky koupit na splátky bez navýšení nebo také co nejvýhodněji upgradovat ze starých hodinek na nové.

1520_794_iPhone 12 Pro Apple Watch Series 6
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější