Zavřít reklamu

Apple Watch Series 7 toho přinesou nového poměrně dost. Nejzajímavějšími novinkami pak bude zcela určitě nasazení hranatějšího designu, který bude vycházet z novějších iPhonů či iPadů, spolu s užšími rámečky kolem displeje a jeho větší úhlopříčkou. A právě na zvětšení displeje a zúžení rámečků se zaměřili grafici spolupracující s portálem 9to5mac, díky kterým si můžeme nyní udělat o nových Apple Watch Series 7 opět o něco lepší obrázek. 

Do porovnání se dostal konkrétně největší, tedy 45mm model Apple Watch Series 7, spolu se 44mm Apple Watch Series 6 a 42mm modelem Apple Watch Series 3. Jak můžete v galerii vedle tohoto odstavce na grafice vycházející z uniklých dat vidět, zúžení rámečků u Series 7 je opravdu výrazné i oproti 44mm modelům, natož pak proti Series 3 a starším. Užitková plocha displeje tedy bude přímo vybízet k rozmanitějším aplikacím s vícero možnostmi, ale i komplexnějším ciferníkům. Nutno podotknout, že právě na těch má Apple v současnosti horlivě pracovat, aby je mohl exkluzivně pro Series 7 spolu se startem jejich prodejů vydat. Jednat by se mělo nicméně “jen” o na komplikace bohatší ciferníky známé z nynějška. 

Díky užším rámečkům působí hodinky alespoň na obrázcích i o poznání modernějším dojmem, který částečně dotváří i zkosené kovové hrany, jenž nejsou ze shora vidět tak moc jako hrany zaoblené u všech předešlých generací Apple Watch. Na druhou stranu právě ostré hrany mnohé uživatele znervózňují kvůli možné nepohodlnosti. Zda jsou obavy oprávněné či nikoliv nicméně ukáže až čas. 

Související články

Dnes nejčtenější

.