Zavřít reklamu

Automobilovým fanouškům, nebo chcete-li petrolheadům nemusím značku Hell Tread příliš představovat. Pro ty ostatní, pro které je auto jen nástroj, jak se přepravit z bodu A do bodu B se však sluší uvést, že se jedná o výrobce ponožek, který svůj business postavil na tom, že díky barevným kombinacím odkazuje na nejslavnější auta v historii. Jedná se jak o klasické modely, tak i závodní speciály, které měly vždy typické zbarvení. Nově se do nabídky dostaly také ponožky s názvem 935 K3, které – jak již název napovídá – odkazují na Porsche 935 K3, což byl speciál pro závod Le Mans, který sponzorovala společnost Apple Computers.

Jako každý speciál, který někdo sponzoruje, i toto Porsche bylo zbarveno do barev společnosti Apple a kromě nakousnutého jablíčka tak neslo také v té době klasickou pastelovou duhu, kterou Apple používal dlouhé roky jako svůj symbol. Ten se kromě propagačních materiálů vyskytoval ve starších verzí operačního systému MacOS také jako duhové kolečko, které na místo kurzoru znázorňovalo, když se čekalo na odpověď počítače. Bohužel se kolečko často označovalo také jako duhové kolečko smrti, protože bylo v mnoha případech v podstatě synonymem pro modrou obrazovku Windows a pokud se objevilo na delší dobu, znamenalo to většinou nutnost restartovat počítač.

Duha, kterou Apple používal, je pro fanoušky spjata s touto společností dodnes a pokud jste skutečný fanoušek, máte to nyní možnost za 10€ ukázat všem, kteří se vám podívají na ponožky. Hell Tread jsou navíc poměrně kvalitní ponožky, které z 80 % tvoří bavlna.

Ponožky 935 K3 si můžete objednat přímo zde.

porsche apple socks

Související články

Dnes nejčtenější

.