Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Upřímně, po 5. dnech používání jsem mobilní tarif z hodinek odstranil. Nekupuju si mobil za 40tisíc, abych ho měl doma, když jdu běhat (většinou večer), hovory už tak intenzivní nejsou a jdu si zaběhat, abych si vyčistil hlavu a ne řešil práci. Rychlé vybíjení baterie na hodinkách, ale hlavně, co je za mě obrovské mínus. Když máte v uších sluchátka (v mém případě AirPods Pro) a někdo Vám zavolá, myslím, že víme všichni, že téměř pokaždé volající říká „Strašně špatně tě slyším“, „Slyším vše kolem, jen né tebe“, atd., atd.. Proto za mě. AirPods skvělé na poslech hudby, hodinky skvělé na sport, notifikace, atd., ale prostě telefon je telefon a to hodinky nikdy nenahradí.

  Love🍎4ever

  Bez sluchátek se s Watch telefonuje lépe. Dokonce je používám i autě místo handsfree… Dokáží dobře odfiltrovat rušivé pozadí

  Já od uvedení na trh po těchto watch s LTE toužím, ale uvědomil jsem si, že by mi při aktivitách bez mobilu hodně chyběl foťák iPhonu.

  budou ve výdrži / spotřebě trochu rozumnější až po proražení 2nm bariéry tj. v tzv. Ångström éře pod 20A (Ångström je 0,1nm či chcete-li 100pm), tedy v horizontu min. 3, ale spíše 5 let. Snad ;)

  Druhou možností, na kterou však v relativně krátkodobém horizontu sázím o daleko méně, je průlom v dosavadní technologii aku či superkapacitorů.

  Jaka je prosim spotreba v pripade, ze iPhone mam doma, s hodinkami jsem na navsteve, ktere jsou pripojene k WiFi? Lze uskutecnovat hovory pres sluzbu „wifi volani“, jako na iPhonu?
  Dekuji.

  Jak to je prosim s telefonnim cislem pri pouzivani druhe SIM(eSIM) v apple watch lte? Je cislo stejne jako primarni? “Nehadaji se”? -) funguji obe sim zaroven?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.