Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Uživatel není podveden ale se svým telefonem nezmůže oproti Lagdroid konkurenci nic.

  Vemte si že emulátory PsX, GBA, NES si nazahraješ na iOS15… asi kvůli tomu přejdu na Droid protože tohle je zas absolutní bezpráví pro ty kteří umějí najít kvalitní ZDROJE!

  Je to jedině dobře, že to Apple tak hlídá a ten kdo říká, že je v appstore o proti androidu málo aplikací je blázen.
  Iphone není na voloviny jako android.

  Je to podvod.
  Jestli instalovat app z jinych zdroju je o volbe toho, kdo pristroj koupil a ma ho ve svem vlastnictvi.
  Muzou to umoznit po zaruce.

  IPhone je bezpečný a uživatelé se nemusí bát, že jim někdo ukradne citlivá data. Když chceš bezpečné zařízení, jdeš do Apple. Tak to je. Výhoda pro zákazníky i pro Apple. O nic jiného nejde.

  Apple neměl jediný možný App Store jako svou dojnou krávu, mohla by to být i čistá pravda ;)
  Takto to ovšem byla, je a až do unlocku (a tedy i svobodné volby uživatele) bude jen a pouze pravda s pachutí nekřesťanského kšeftu…

  že by Apple moc rád locknul i Macy, jenže jakožto jediný možný skutečný vývojový nástroj všech svých platforem + profi nástroj obecně musí mít mnohem otevřenější pole působnosti, neb jinak by v mnohém byl prakticky nepoužitelný – dost na tom, že i tak naráží oproti konkurenčním platformám na nemálo omezení…

  Já osobně bych měl vážné obavy stahovat aplikace z neprověřených zdrojů. Navíc vše, co k práci potřebuju jsem na App storu našel. Možná je to však i tím, že nehraju hry a stahuju jen aplikace nezbytně nutné. Prostě pro mě jsou počítač i telefon jen pracovní nástroje a civění na displej nepovažuju za relax.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.