Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejnovější vlajková řada iPhonů 12 je tu s námi jen něco málo přes půl roku, ale už nyní lze všechny čtyři modely pořídit o poznání výhodněji. Například z celé čtveřice nejoblíbenější iPhone 12 Pro je teď ve slevě a díky speciální službě ho u Mobil Pohotovosti můžete koupit už za 601 Kč měsíčně. Stačí, když přinesete svůj původní telefon.

Právě v případě telefonů od Applu je výměna starého telefonu za nový výhodná. Vztahuje se na ně totiž speciální 20% bonus k výkupní ceně, takže svůj původní smartphone prodáte o poznání výhodněji. A iPhone 12 Pro je momentálně levnější o až o dva tisíce korun, to samé platí i pro všechny tři zbývající modely.

Pokud se tedy například rozhodnete vyměnit iPhone 11 Pro za iPhone 12 Pro, pak vás nový smartphone vyjde jen na 601 Kč měsíčně (nebo na 14 090 Kč). Přesnou cenu pro svůj telefon si můžete spočítat na mp.cz/koupis-prodas, kde si rovnou můžete celou výměnu zarezervovat na vybrané prodejně. Službu totiž pořídíte exkluzivně na prodejnách Mobil Pohotovosti.

Kalkulačku pro výpočet ceny upgradu na nový iPhone najdete zde

1520_794_iPhone_12_Pro
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější