Zavřít reklamu

S exkluzivními fitness výzvami pro Apple Watch odměňovanými odznáčky a samolepkami pro iMessage a FaceTime se letos roztrhl pytel. Ačkoliv jsme totiž teprve v polovině roku 2021, již jich máme za sebou celou řadu a další se na nás chystá už za 11 dní O co půjde?

Další fitness výzva letošního roku je naplánovaná konkrétně na Mezinárodní den jógy, který připadá na pondělí 21. června. K jejímu splnění pak bude stačit odcvičit v tento den alespoň dvacetiminutové cvičení jógy, které bude zaznamenáno na Apple Watch. Odměnou za její splnění pak bude pětice samolepek do iMessage a FaceTime spolu s exkluzivním odznáčkem do aplikace Fitness.

Jelikož se jedná o výzvu exkluzivní, asi vás nepřekvapí, že jejím nesplněním 21. června se nadobro připravíte o možnost získání “jógového” odznáčku pro rok 2021. Pokud se tedy mezi vášnivé sběratele odznáčků řadíte i vy, rozhodně si nezapomeňte dát v tento den alespoň trochu do těla. Pozitivní je, že ačkoliv vychází Mezinárodní den žen na pondělí, díky skutečně jednoduchému fitness úkolu nebude získání odznáčku složité.

Související články

Dnes nejčtenější