Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na mobilu dělám vše co bych dělal na pc, ale chybí mi tam multitasking, je možné že přijde v dalších verzích iOSu 15? Nebo čekám na 16,17,18… no prostě se nedočkám

  Udělal jsem vše podle návodu a při kliku na stáhnout se vše stáhne iOS 15 ale při instalaci už to načítá dlouho 8 minut ověření aktualizace a u toho mi to po 8 mi minutách hlásí chybu… co dělat ? Restart nepomohl, znovu stažení celého procesu včetně profilu a zase restart nepomohlo. Mám ip7 …. Nevím zda by to nemohlo bejt pamětí ale co vím tak asi ne když se to dá normálně stáhnout ( kliknout na instalovat )

  Máte málo místa v iPhone. vymažte vše co nepotřebujete, odložte aplikace. Ideální je mít v iPhone asi 10 Gb místa.

  UDPATE: nakonec jsem se rozhodl odinstalovat ne-příliš potřebné, potřebovalo to 15 GB, i tak mě ale překvapilo jak dlouho ověřování trvalo (15 min cca), omlouvám se za spam :)

  Byl jsem překvapený, jak skvěle a bez větších problémů fungovala 1.vývojářská beta. Musel jsem se však vrátit zpět kvůli mobilní aplikace. Raiffeisen to má tak bezpečnostně pořešené, že aplikace hlásila neznámý či upravený OS a odmítala se spustit. V každém případě i tak bude lepší počkat na veřejnou betu.. ;-)

  iOS 15 beta verze 2 na XRku -super akorát jsem zpozoroval problém při zapnutém Hotspotu- některá zařízení se nemohou k hotspotu připojit .Na iOSU 14.6 se bezproblému na hotspot připojili

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.