Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste vášnivými hráči videoher na konzolích Xbox či PlayStation? Pak vás zcela určitě potěší nynější slevové šílenství na Alze. Se startem jarních výprodejů na digitálních obchodech Xboxu a Playstationu totiž odstartoval herní výprodej i u jejich fyzických kopií, která tak lze v mnoha případech získat za skutečně krásné ceny. Super je navíc i to, že Alza do slev přidává více a více titulů, takže je klidně možné, že pokud váš vysněný kousek momentálně zlevněný není, do slevy se ještě dostane.

Recenze Xbox Series X
Recenze Xbox Series X

Zlevnění se dočkaly tituly prakticky všech žánrů. Na své si tedy přijdou jak sportovci, tak závodníci či bojovníci – a to jak z moderní doby, tak i ti z minulosti. Vypíchnout si zaslouží například parádní sleva na relativně nedávno vydaný Cyberpunk 2077, který lze získat o 48 % levněji za pouhých 889 Kč s tím, že vám k němu Alza přibalí i knihu Cyberpunk 2077 – Original Comics. Do slevy se dále dostal třeba i Zaklínač 3: Divoký hon v edici Hra roku, který je nyní za 699 Kč. Z vlastní zkušenosti přitom můžeme říci, že za tuto částku rozhodně stojí, jelikož se jedná o naprosto úžasný titul, který vás přikove ke konzoli na dlouhé hodiny. Totéž v bledě modrém se pak dá říci i o mistrovských dílech studia Rockstar ve formě Grand Theft Auto V či Red Dead Redemption 2 – na oba tyto poklady též padly slevy. Na své si rovněž přijdou milovníci série Mafia – remasterovaný bundle Mafia Trilogy je totiž nyní levnější o 29 %, remake prvního dílu s českými titulky a dabingem pak seženete dokonce o 35 % levněji. 

Zkrátka a dobře, je z čeho vybírat. Ale pozor, jako již tradičně jsou skladové zásoby omezené – tedy minimálně u krabicových titulů.

Související články

Dnes nejčtenější

.