Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Myslím ze jim fortnite vydělává dost nevím proč se potřebuji hádat o par milionu co by vydělali kdyby nemuseli Applu platit 30%

    Epicu nejde o to, aby si vyhadali par milionu. Epic chce aby se z iOS stal Android, a pak si prosadili nejaky svuj Epic App Store na jejich zarizeni, kde by zautocili nizsi cenou a prebrali velke mnozstvi lidi na svou stranu.
    Zkratka to, co udelali na Windows s jejich Epic Storem, chteji udelat to same ve svete telefonu. Chteji parazitovat na tom, co vytvorili jini a ohani se tim, ze bojuji za vyvojare a prosty lid, pritom chteji jenom prebrat vetsi cast trhu a sami si chtej namastit kapsu.

    No tak vzhledem k tomu, že i na Lagdroidu se tahle chujovina instaluje přes APK, jelikož Epicu ani Google Play nevoní, tak asi nemají moc šance uspět. Ať si Epic udělá vlastní OS a store, když ho ti špatní velcí hráči nechtějí poslouchat 😎

    To by urcite mohli udelat….to je ale velice dlouha, pracna a draha cesta. Pritom je ale mnohem efektivnejsi a levnejsi si to proste vybrecet, vydupat a vyuzit neceho co vybudovali pracne jini.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.