Zavřít reklamu

Venku se začíná dělat hezky, což naprosto vybízí k pravidelnému sportování. Chcete-li na ruku nějaký líbivý a spolehlivý fitness náramek, za který nemusíte dát majlant, měli byste zbystřit. Společnost Honor přišla s další generací svého populárního náramku Band. Ten s modelem Band 6 přichází s několika vylepšeními. Čerstvou novinku jsem rozbalil a chvíli používal. Níže se vám pokusím přednést své první dojmy. Pojďme tedy na to.

Obsah balení

Nejprve je ale třeba zmínit obsah balení. Honor Band 6 vám dorazí v malé krabičce, na jejíž čelní straně můžete vidět náramek v celé své kráse. Zadní strana pak láká na nejzajímavější technické specifikace, o kterých si ovšem povíme až později. Samotný obsah balení nebude pro nikoho vůbec žádným překvapením. Kromě samotného příslušenství zde naleznete také nabíjecí kolébku a manuál. Náramek mě velmi mile překvapil zpracováním. Byť jde o klasický umělohmotný ciferník s pryžovým náramkem, na ruce drží perfektně. Na boku hodinek pak vidíte jedno tlačítko, které slouží k přechodu do menu, základní obrazovku a k úkonům při fitness aktivitách.

Technické specifikace

Podíváme-li se na cenu náramku, můžeme zjistit, že i tak disponuje velice zajímavými funkcemi. Předně vás bude asi zajímat AMOLED displej s úhlopříčkou 1,47″ s 2,5D zakřivením, jenž je dostatečně detailní a čitelný. Pro milovníky sledování vlastní tělesné aktivity je zde senzor tepové frekvence TruSeen 4.0. Naleznete zde také pochopitelně akcelerometr, gyroskop, krokoměr, výpočet spálených kalorií, monitoring SpO2 a monitoring spánku. Samozřejmostí je pak také voděodolnost až do 50 metrů. Zajímavá je také výdrž baterie. Jste-li fanoušci dlouhé výdrže, je tento kus příslušenství přesně pro vás, neboť výrobce garantuje výdrž 6 až 14 dní. Vše ale záleží na vaší pohybové aktivitě. K dispozici je 10 přednastavených sportovních režimů.

První pohled

Byť jsem měl možnost Honor Band 6 používat teprve chvíli, mě dojmy z něj jsou velmi dobré. Než začnete náramek používat, bude třeba jej nabít, což díky technologii Fast Charging zabere pouze pár desítek minut. Následně zamiřte do App Store a stáhněte aplikaci Zdraví Huawei. Po jednoduché registraci najděte náramek a spárujte. Prvně jsem byl opravdu mile překvapen plynulostí prostředí. Přecházení mezi jednotlivými okny je rychlé a nenarazíte na žádný záškub. Prostředí a ovládání je velmi jednoduché. Podrobněji se ale na něj podíváme až v samotné recenzi. Velice se mi také na první pohled zamlouvá displej, který při maximálním jasu opravdu velmi dobře svítí, což demonstruje i přítomná funkce „baterka“. Problém není ani příchozími notifikacemi, což je zkrátka něco, co chcete, aby fungovalo bezchybně.

Resumé

Náramek působí opravdu velmi dobrým dojmem a sám se nemohu dočkat, až se na něj podrobněji zaměřím v plnohodnotné recenzi. Už nyní je ale jasné, že na moc negativ nenarazím. Pokud se zrovna v těchto slunných dnech náramku poohlížíte, jste zde správně. Vlastnit jej můžete už za 1290 korun, přičemž k dispozici je v barevných variantách Coral Pink, Meteorite Black a Sandstone Grey, která mi došla na recenzi.

Honor Band 6 lze zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.