Zavřít reklamu

Louis Vuitton již nějaký čas experimentuje se spojením technologií a high fashion. Jedním z takových kousků je reproduktor nesoucí prostý název Speaker Home Station, který připomíná legendární kufry od LV. Reproduktor je vyroben z ušlechtilých materiálů jako je pozlacený kov, přírodní hovězí kůže a měl by dle toho, co o něm tvrdí oficiální web LV nabídnout také vynikající kvalitu zvuku. Informace o tom, kdo se postaral o samotné reproduktory ukryté uvnitř kufru pokrytého legendárním monogramem LV canvas, však chybí.

Reproduktor váží 6,7 kilogramů, měří 36 x 24 x 19 centimetrů a na jeho povrchu najdete pouze dřevo, kůži a plátno LV Canvas. O připojení se postará Bluetooth, AirPlay, případně kabely. Cena za tento kousek je 7500€, tedy zhruba 200 000 korun. Je nutné dodat, že se jedná o kousek z kolekce Art De Vivre, tedy umění žít, která obsahuje kousky, jenž jsou skutečným uměním a více než o techniku nebo materiály zde jde o sběratelskou hodnotu. Většina těchto kousků totiž časem pouze roste na hodnotě a jedná se tak i o zajímavou investici, oproti klasickému oblečení nebo elektronice.

Pokud by na vás bylo 200 tisíc za reproduktor přece jen příliš, pak je zde menší varianta, která kombinuje lásku Virgila Abloha k hudbě a opět přináší design ikonického kufru od Louis Vuitton do reproduktoru. Tentokrát se jedná o přenosný reproduktor s integrovanou baterií a přeskou na rameno, který stojí o poznání méně. Cena za tento kousek je totiž „pouze“ 135 tisíc korun. Za ty dostanete reproduktor ve velikosti 23,5 x 9 x 16,5 cm, který opět tvoří jen ty nejušlechtilejší materiály jako je kování ve zlatě, plátno LV Canvas a hovězí kůže. Ovládat můžete reproduktor pomocí aplikace a nebo s využitím vrchních ovládacích prvků. Oba kousky jsou dostupné ve vybraných buticích, případně online s tím, že jistě potěší, že postovné je tentokrát zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.