Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již jakousi tradicí, že Apple v průběhu jara představí jarní edici řemínků pro Apple Watch ve veselých barvách symbolizujících právě toto období. K jejich odhalení sice v minulosti docházelo vždy zhruba v polovině března, letos však Apple toto pravidlo poruší. V březnu totiž řemínky takřka na 100 % neodhalí, byť podle zdrojů leakera Maxe Weinbacha jejich odhalení v plánu má. 

Jarní edici řemínků pro Apple Watch má Apple podle zdrojů odhalit v průběhu dubna na první letošní Keynote spolu s lokalizátory AirTags či novými iPady Pro. Co se týče řemínků samotných, o těch bohužel víme jen to, že Apple počítá minimálně se spoustou jarních barev u modelu Solo Loop s tím, že se možná bude jednat jak o jednolité modely, tak i o různé barevné kombinace. Ty ostatně naznačují i kódy vývojářských bet watchOS 7.4, ve kterých se u některých ciferníků objevují nové možnosti míchání barev – tedy alespoň podle vývojáře Steva Mosera. 

Ačkoliv toho o chystaných řemíncích zatím víme pramálo, už nyní lze se stoprocentní jistotou říci, že minimálně jejich ceny budou nastaveny na stejnou úroveň, jako je tomu nyní. V minulosti se totiž ještě nikdy nestalo, že by byla jarní edice řemínků dražší než edice prodávané před jejich představením. Co se pak týče typů řemínků, šlo zpravidla jak o klasické nylonové smyčky, tak i o sportovní silikonové modely. 

Řemínky pro Apple Watch můžete zakoupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.